Novinka
Značka: Kailijumei

Kailijumei dvoufázový lesk na rty no. 3 - Modrá květina - Sky Blue

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Exkluzivní kosmetická novinka roku 2018 z rodiny Kailijumei je tu! Světoznámý výrobce květinových rtěnek Kailijumei přináší jedinečný dvoufázový lesk na rty. Jediný lesk na rty na trhu, který se dokáže přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Dvoufázový lesk s obsahem zlatých vloček a sušeným květem na dně je uložen v jednoduchém, zlatočerveném balení. Tento gel se po nanesení na rty začne okamžitě zabarvovat podle pH vašich rtů a vytvoří tak ideální barvu přesně pro vás. Díky dvoufázovému složení lesku na rty Kailijumei Double-Deck můžete korigovat intenzitu výsledného odstínu. S pomocí dvou různě dlouhých aplikátorů, které jsou součástí balení, lze jednoduše volit mezi jemnějším (kratší aplikátor) a intenzívnějším (dlouhý aplikátor) odstínem. Záleží jen na vás, na co máte zrovna náladu!

Dvoufázový lesk na rty Kailijumei v sobě kombinuje jedinečnou barvu spolu s výživou a hydratací. Je obohacen o výtažky z olivového oleje, oleje z hroznových jadérek a levandule. Rty jsou tak po jeho použití nádherně vyživené, lesklé a vypadají krásně, i když zrovna nejsou v nejlepší kondici. Lesk má dlouhotrvající výdrž (až 12 hodin), je neslíbatelný, voděodolný a neobtiskává se.

Lesk lze používat samostatně, ale je také ideálním doplňkem klasických rtěnek Kailijumei. Díky dvou typům aplikátoru je také velmi snadné proměnit denní líčení na večerní. Vyberte si ze třech barevných provedení to, které je vašemu srdci nejbližší a dopřejte si unikátní možnost volby mezi jemným a intenzívnějším odstínem.

 

Hlavní vlastnosti dvoufázového lesku na rty Kailijumei Double-Deck

 

♥  luxusní balení

 

♥  ikonická Kailijumei květina na dně a zlaté šupinky

 

♥  jemná květinová parfemace (stejná jako u rtěnek Kailijumei)

 

♥  dva aplikátory v balení - krátký pro jemnější a dlouhý pro intenzívnější odstín

 

♥  individuální výsledná barva podle pH rtů

 

♥  dlouhotrvající výdrž (až 12 hodin)

 

♥  výtažky z levandule, olivového oleje a a oleje z hroznových jadérek

 

♥  neobtiskává se a je voděodolný

 

♥  pro samostatné použití i jako doplněk klasické rtěnky Kailijumei

 

♥  jedinečná možnost volby barevné intenzity lesku

 

♥ 3 barevná provedení