Krásná i v létě s voděodolnou rtěnkou

Voděodolná rtěnka, nesmyvatelná rtěnka KailijumeiV letních měsících se obvykle moc nelíčíme. Opálená pleť nám dodá zdravý vzhled, oči schováme za sluneční brýle a kromě toho líčidla těžko odolávají tropickým letním teplotám. Proč ale nedoladit letní outfit krásně zbarvenými, šťavnatými rty? Tohoto efektu lze snadno a rychle dosáhnout s pomocí voděodolné rtěnky Kailijumei.

Lehký make-up k vodě s rtěnkou Kailijumei

Moře, bazén, rybník… I na těchhle místech chceme vypadat krásně a upraveně. Jenže jak na to, když teploty venku stoupají? Určitě nezapomínejme na krém s ochranným faktorem - jedině ten nás totiž ochrání před spálením. Na něj můžeme nanést trochu tónovacího krému, voděodolného korektoru či bronzeru. Obočí zafixujeme průhledným či lehce zbarveným gelem a máme skoro hotovo - zbývá nám už jenom něco na rty. Ideální volba? Nesmyvatelná rtěnka Kailijumei! Příjemně rty vyživí, dodá jim krásně růžovou barvu a pohodlně se nanáší díky zrcátku zabudovanému v jejím obalu. A navíc - je stoprocentně voděodolná, takže přežije vodní radovánky i drinky u plážového baru.

Letní polibky? Žádný problém!

Po horkém dni stráveném u vody je čas na pořádnou párty. Kdo by chtěl ale pořád kontrolovat, jestli nemá rozmazanou rtěnku? S Kailijumei se můžete klidně věnovat zábavnějším věcem - po nanesení na rty se totiž uzamkne a zůstane na svém místě, dokud ji neodlíčíte. Čas ušetřený kontrolováním make-upu tak můžete využít třeba pro žhavé letní polibky. Že jste ještě nenašly svého prince? Zkuste rtěnku Kailijumei - takovým rtům nikdo neodolá.

Multifunkční líčidlo - skvělá letní vychytávka

Nesmyvatelná rtěnka, neslíbatelná rtěnka KailijumeiNa závěr přinášíme malý tip na rychlé letní líčení - slyšely jste už o takzvaném multifunkčním líčidle? Jde o líčidlo, které se dá použít více způsoby. I taková umí být voděodolná Kailijumei rtěnka! Zkuste ji použít třeba jako tvářenku. Jak na to? Jednoduše naneste malé množství na jablíčka tváří a jemně vklepejte do pokožky. Voilà - svěží look je na světě. Navíc vám tento trik ušetří trošku místa v kosmetickém kufříku a vy si můžete zabalit třeba o jeden oční stín více. Nebo si troufnete rtěnku Kailijumei použít i jako oční stín?

Krásné, prosluněné a voděodolné léto vám přejí rtěnky a lesky Kailijumei ☀️